Miért pont mi?

Tanuljanak nálunk, mert:

• Jól megközelíthető, a belváros szívében található az autósiskola.
  • Tanulóink nagy százalékban elsőre sikeresen teljesítik a KRESZ és forgalmi vizsgát.
  • Kiscsoportos, hatékony foglalkozások saját belvárosi tantermünkben.
  • Tanfolyamokat délelőtti és délutáni kezdéssel indítunk.
  • Tanulóink 90%-a azért jelentkezik hozzánk, mert valamelyik rokona, barátja, vagy ismerőse ajánlotta iskolánkat. Nekünk az elégedett ügyfél a legfontosabb.
  • A KRESZ szabályait mindenki akkor tanulhatja amikor akarja és olyan tempóban ahogy ő akarja.
  • Segítséget szeretnék adni, az autósiskola választáshoz. Ha valaki úgy választ iskolát, hogy senki nem ajánlotta, nincs előzetes tapasztalata az oktatásról, akkor ez egy bizalmi választás. Néhány szempont, amit érdemes figyelembe venni.
  • Fontos, hogy az órák mennyire hatékonyak, az 50 perc mennyire hasznosan telik el. A másik fontos kérdés, hogy elég-e a 30 kötelező óra.
  • Ha nem akkor mennyi pótóra szükséges. Ennek a kérdésnek az eldöntéséhez véleményt ad az oktató, de a végső döntést a tanuló hozza meg. A vizsga sikeressége érdekében és a jogosítvány minél olcsóbb megszerzése miatt elengedhetetlen megtalálni az optimális óraszámot. Itt könnyen elapadhatnak az iskolák közötti tanfolyami árkülönbségek.
  • Kis iskola vagy nagy iskola a jobb? Elemi érdekünk, hogy a tanulók meg legyenek elégedve, és jó tapasztalatokat adjanak tovább ismerőseiknek. Elsősorban nem az autósiskola neve, nagysága, stb. a lényeges, hanem az az oktató, aki megtanítja vezetni a tanulót és felkészíti a vizsgára.
  • Egy üzlet akkor előnyös, ha mindkét fél jól jár. A tanuló, azért mert korrekt áron kap korrekt szolgáltatást, mi azért, mert lesz hosszútávon munkánk. Ennek szellemében ajánlom a Czuprik Autósiskolát.

Makszim Zoltán
iskolavezető